Hur går det med boken?onsdag, 12 augusti, 2009 |

Tack bara bra! Arbetet med boken om sociala medier går enligt planerna, framåt i rask takt. Snart har boken fått ett ISBN-nummer, EAN-kod är på gång och tryckning är under planering. Pris och utgivningsdatum är inte klart ännu men meddela din mailadress på Kreafons hemsida för mer information.
Redan nu är det på sin plats med ett tack till företag och experter inom sociala medier som bidragit med intressanta erfarenheter och kunskaper – tack! Tack även till er som hört av er med tips på företag som använder sociala medier i sin marknadsföring.
Läs mer: Om boken på Newsdesk Foto: Kreafon reklambyrå
Lästips:
- Snart är boken klar
- Boken om sociala medier
- Sökes: Företag som använder sociala media
- Boken om sociala medier – nytryck!
- Föredömlig reklambyrå
Tags: bok, bok om sociala medier, digital PR, Kreafon reklambyrå, marknadsföring, online pr, PR, sociala media, sociala medier






onsdag, 12 augusti, 2009 at 12:24 e m
Då jag är väldigt dålig på att prenumerera sajter (skäms) och därmed få reda på er release av boken, så undrar hur ni kommer annonsera ut boken på nån sajt (Facebook, Twitter) osv?
onsdag, 12 augusti, 2009 at 2:07 e m
Självklart kommer vi att både twittra och facebooka när boken är ute! Glöm inte att hålla utkik här i bloggen också :)