Stor daaag
tisdag, 4 oktober, 2011- Vi är nästan bästa byrån i Sverige :)
- En pålitlig reklambyrå
- Högsta kreditvärdighet
- Högsta kreditvärdighet
- Diplomerad och pålitlig kommunikationsbyrå

Som tidigare nämnts har Kreafon tilldelats AAA Högsta kreditvärdighet (trippel A) av Soliditet. Nu har vi fått ”våra” AAA-logotyper och vi är stolta som få! Endast 3 % av Sveriges byråer har kreditrating AAA och att kunna märka byrån med varumärket AAA är en kvalitetsstämpel som heter duga.
Kreditrating AAA ges endast ut till aktiebolag. Bolaget ska dessutom omsätta mer än 2 miljoner kronor, bedrivit verksamhet i minst 10 år och nyckeltalen ska vara väsentligt över branschens genomsnitt. Källa: Soliditet.









tisdag, 4 oktober, 2011 at 7:47 f m
Trippel A. Tilldelat endast 3 % av Sveriges byråer, varav Kreafon är en. Vi är stolta som tuppar :) http://t.co/UAo7A20K
tisdag, 4 oktober, 2011 at 9:17 f m
Ibland är det extra kul att jobba på Kreafon :) RT @kreafon: Trippel A. Tilldelat endast 3 % av Sveriges byråer. http://t.co/5x6S62ei